Przegląd szafy

Chciałbyś mieć piękną i przestronną szafę, w której znajdują się tylko ubrania dopasowane do Twojej sylwetki, w odpowiednim kolorze, fasonie i wzorze?

Marzysz o tym, aby w Twojej szafie czy garderobie wisiały ubrania zestawami, które od razu zakładasz na siebie, nie zastanawiając się czy poszczególne elementy garderoby do siebie pasują?

Czy posiadasz w szafie ubrania klasyczne, ponadczasowe tzw. „must have”, w których będziesz zawsze wyglądała idealnie i mogła połączyć je z innymi częściami garderoby?

Jeśli nie, to zachęcam Cię z całego serca do wzięcia sprawy w swoje ręczni raz na zawsze uporządkowania szafy. Zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz będziesz cieszyła się z każdej wybranej stylizacji, po którą sięgniesz do szafy i którą założysz na siebie.

Uwielbiam spotykać się z Wami i Waszymi szafami, w których to kryje się wiele emocji, czasem wzruszeń i łez, a czasem radości i uśmiechu. Kobiety często porównują to nasze spotkanie do terapii, dzięki której rozpoczynają nowy rozdział w życiu i przygodę z ubraniami.

Tu nie ma ocen czy porównania. To tu zaczynasz swoją nową lekcje z odzieżą, a co za tym idzie nowym rozdzielałem w życiu.

Co możesz zyskać:

Analizę swojej sylwetki
2. Przegląd ubrań pod katem fasonów, wzorów i kolorów
3. Stworzę dla Ciebie listę zakupową z brakującymi „musthave” w Twojej szafie
4. Skompletowane ubrania w gotowe zestawy do wyjścia
5. Propozycje stylizacji pasujące do Twojej sylwetki i zgodne z Twoją osobowością, charakterem pracy i stylem
6. Moją „opiekę” w postaci doradztwa podczas samodzielnych zakupów

Zapraszamy do współpracy

Jestem przekonania, że nasza współpraca będzie przebiegała pomyślnie i owocnie. Jeśli masz pytania, jesteś zainteresowana/y współpracą napisz.