Przegląd szafy

Która z Was drogie Panie chociaż raz w swoim życiu stojąc rano przed szafą pozornie pełną ubrań, nie wypowiedziała słów: - "Nie mam co na siebie włożyć”. Coraz bardziej zabiegane, zajęte obowiązkami domowymi i zawodowymi kobiety, nie zawsze znajdują czas dla samych siebie. W ferworze pracy, zakup ubrań zamiast przyjemnością, może okazać się przykrym obowiązkiem, a poszukiwanie wymarzonej kreacji może doprowadzić do frustracji. Wtedy z pomocą przychodzi stylistka.

Dokonam także analizy Twojej sylwetki. Podpowiem Ci, jak podkreślić atuty Twojej figury, jednocześnie korygując jej mankamenty. Podczas naszego spotkania dokładnie przeanalizuje także Twój charakter, styl życia, upodobania i wykonywaną pracę, by Twoja nowa garderoba współgrała z całą Tobą. Kobiece ciała są różne, ale wszystkie mają wspólne przymioty i problemy. Poznaj siebie na nowo i traktuj siebie z miłością i szacunkiem, na jaki zasługujesz. Możesz być tak samo piękna i równie stylowa, jak inne kobiety.

Co możesz zyskać:

1. Analizę swojej sylwetki
2. Przegląd ubrań pod kątem fasonów i kolorów
3. Stworzenie listy zakupowej z brakującymi "must have" w Twojej szafie
4. Poznasz swój styl
5. Przestronną szafę z gotowymi zestawami, pasującymi do Twojej sylwetki

Zapraszamy do współpracy

Jestem przekonania, że nasza współpraca będzie przebiegała pomyślnie i owocnie. Jeśli masz pytania, jesteś zainteresowana/y współpracą napisz.