O mnie

Monika Nowicka

Osobista stylistka i kreatorka mody

Moda to moja pasja. Jako osobista stylistka, kreatorka wizerunku i Personal Shopper, chcę pomagać kobietom i mężczyznom w odnajdywaniu ich dobrego wizerunku. Towarzyszyć im w zakupach, pomagać dobrać odpowiedni strój pod względem koloru, fasonu, tkaniny czy jakości, a także poszukuje i dobieram kreacje do pracy czy na ważny event. Wszystko odbywa się sprawnie i szybko, ponieważ bardzo cenię czas klienta i mój. Odnoszę się do potrzeb klientów, spełniam je i pomagam wdrożyć w życie. Idą za tym niesamowite emocje, łzy szczęścia, ogromna radość z tego, że po zmianach w wyglądzie przyszły także zmiany w życiu.

Pomagam również stworzyć gotowe zestawy ubrań i sprawić, że poranne otwarcie szafy, będzie oznaczało dobry dzień i samopoczucie. W każdej sylwetce odnajdę atuty i pięknie je podkreślę. Nie ma niedoskonałych figur, nie ma.

Na co dzień współpracuje z wizażystką, fryzjerką, kosmetyczką, salonem optycznym, salonem z biżuterią i fotografem. Podejmuję także współpracę z polskimi projektantami mody, markami modowymi, a także prywatnymi butikami odzieżowymi.

Lubię dobrze wyglądać, czuć się dobrze, wiedząc, że strój mówi dużo o nas, pomaga nam w każdej sytuacji, szczególnie podczas oficjalnych spotkań czy wystąpień. Chętnie przejdę z Tobą metamorfozę i zmianę Twojego wyglądu.

Nie jestem psychoterapeutką, pomagam kobietom i mężczyznom zmienić swój wygląd, aby nabrali pewności siebie i dokonali przemiany własnej psychiki. Niestety wiele błędów w ubiorze popełniamy z blokad psychicznych, emocjonalnych czy uwarunkowań fizycznych. Bez względu na narodowość, status finansowy, rozmiar czy wiek - możesz szczycić się swoim wyglądem i dobrym samopoczuciem, a ja Ci w tym pomogę.