Pod koniec czerwca w siedzibie Edipresse w Warszawie odbył się event dla liderek Ery Nowych Kobiet, którą mam zaszczyt być w mieście Ząbkowice Śląskie.

Spotkanie odbyło się w siedzibie wydawnictwa Edipresse pod patronatem Polki.pl oraz Viva. Spotkałyśmy się tam na zaproszenie Joanny Przetakiewicz, po to by pobyć ze sobą w cudownej atmosferze, zainspirować się nowymi pomysłami, a przede wszystkim stworzyć masę pozytywnej energii, którą możemy dzielić się w swoich regionalnych grupach. Te cudowne relacje są ważne i wartościowe. Właśnie dzięki takiej inicjatywie jak Era Nowych Kobiet powstają bezcenne emocje i świadomość przynależności do wspaniałej społeczności, tak potrzebnej nam, kobietom!

Celem spotkania była również profesjonalna sesja zdjęciowa, którą wykonał dla nas niezwykle zdolny fotograf Szymon Szcześniak. Dzięki temu mamy przepiękne zdjęcia nie tylko grupowe, ale także indywidualne. Miałyśmy również do dyspozycji przepiękne stroje LA MANIA, dzięki którym każda z nas mogła poczuć się wyjątkowo. Były z nami również takie marki jak: BarwaCosmetics, Mokobelle, Love Simple Creations oraz Jeunesse, a o przepyszny catering zadbała restauracja N31 Roberta Sowy.

Takie spotkania, zarówno w gronie liderek, jak i w naszych grupach lokalnych są nieopisanym spektrum emocji, inspiracji i wzajemnego wsparcia. Zawsze po takich spotkaniach  czuję się naładowana tak ciepłą i pozytywną energią, że mogę góry przenosić i o to właśnie w tym wszystkim chodzi – o wspólny czas, pogaduchy, ciekawe projekty i budujące relacje!

Galeria