Kolory

Na wybiegach projektanci mody proponują magię kolorów, które są modne w tym sezonie. Kolory pojawiają się na garniturach, butach, dodatkach. Nie przejdziesz obok nich obojętnie. Królują kolory, takie jak: zieleń, malina, truskawka oraz cytryna. Każda zwolenniczka kolorów zakocha się w nich od pierwszego wejrzenia.

Jeans wybielony

Jeans od wieków króluje na wybiegach, ciężko o nim zapomnieć. Klasyczny denim zszedł na drugi plan, teraz najmodniejsze są wybielane spodnie, kurtki, marmurkowe spódnice i patchworkowe torebki. Każdy zwolennik jeansu znajdzie coś dla siebie.

Koronka

Już od kilku sezonów modne są bieliźniane sukienki. Teraz także koronka zdobi luźne spodnie, koszule i spódnice. Oprócz koronki w kolorze czarnym, występuje także w odcieniu cielistym i białym.

Pióra

Pióra zawsze kojarzyły nam się z szykiem i elegancją. Często zauważyć je można na sukniach wieczorowych czy szalach. Tak też jest i dziś. Najlepiej pióra sprawdzają się na sukienkach, sandałkach na szpilce czy wiszących kolczykach.

Mix wzorów

Dawniej noszenie różnych deseni było postrzegane jako modowe feux pas. Dziś mix wzorów świadczy o znajomości trendów i wyczuciu stylu. Można łączyć ze sobą drobne desenie z większymi, ale ważne jest, aby były w podobnej kolorystyce, by nie przesadzić.

Błysk

Kojarzy nam się z latami 80-tymi i często występował na kreacjach wieczorowych. Dziś można go nosić od stóp do głów lub na dodatkach: paskach, torebkach, butach czy biżuterii. Najważniejsze jest, jak my się w nim czujemy.